Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority пропонує побудувати за рахунок інвестора сучасний термінал

Про це пише прес-служба Миколаївської міської ради з посиланням на мера міста Олександра Сенкевича.

Сьогодні зазначена галузь динамічно розвивається. Це зумовило виникнення проблем зростання. Вони, в першу чергу, пов'язані з курсуванням вулицях міста і хаотичною паркуванням великовантажного транспорту, що прямує в напрямку портів. Через це страждає не тільки інфраструктура Миколаєва. Така ситуація викликає численні нарікання мешканців міста.

Голова ДП "АМПУ" Райвис Вецкаганс запропонував варіант вирішення проблеми з великовантажним транспортом, який їде в порти Миколаєва. Ним може стати будівництво сучасного терміналу накопичення великовантажного транспорту. Об'єкт повинен бути обладнаний, крім іншого, системою диспетчерського контролю. Передбачається, що проект буде впроваджений за кошти інвесторів. Втілення в життя цього задуму допоможе значно розвантажити дорожні артерії міста.

Учасники зустрічі домовилися про формування групи експертів, яка повинна зайнятися докладними розрахунками і обґрунтуванням проекту.

Варто зазначити, що до Миколаєва вантажівки потрапляють з боку Києва, Херсона, Одеси з аварійного Варварівський міст і з Баштанського напрямки. Автотранспорт направляється до підприємств, розташованим в акваторії «Миколаївського морського порту». Зокрема, на термінал підприємства «Нібулон», а також термінали «Bunge», «Ніка-Тера» та «Евері». Через відсутність відстійників фури для розвантаження очікують своєї черги на узбіччях трас, зокрема на вулицях Залізничній, Космонавтів, Новозаводський і Турбінної.