Hyundai вже тестує інноваційний автопілот, що копіює стиль водіння водія

У Hyundai заявили, що автопілот незабаром "спостерігатимуть" за поведінкою своїх користувачів і потім відображати свій стиль водіння. Це буде стосуватися, зокрема, кількості простору між транспортними засобами, характеристик прискорення або часу реакції на конкретні типи ситуацій.

Наприклад, якщо водій буде знаходитися дуже близько до інших транспортних засобів, він завжди буде збільшувати ймовірність і реагувати на зміну смуги в останню хвилину, його автопілот буде вчитися тому ж самому. Звичайно, в рамках безпеки, яку комп'ютер вже наклав би на себе.
Звідки ця ідея? На думку Hyundai, навчання водінню збільшить впевненість людей в автопілот і зробить їх використання більш приємним.

Нагадаємо, в серпні Hyundai вже проводив випробування автоматизованого вантажівки. Це було зроблено з використанням моделі Xcient.

Тест-драйв з автопілотом компанії відбувся в Південній Кореї. Тривісний тягач з напівпричепом був завантажений до маси в 40 тонн і здійснив годинну поїздку в напрямку порту Інчхон. По дорозі вантажівка повинен був подолати, серед іншого, 40 кілометрів багатолюдного багатолюдного шосе. Максимальна швидкість була зафіксована на рівні 90 км / год.

Під час їзди за кермом сидів чоловік, проте він не відповідав за рульове управління. Він має тільки аварійну функцію, захоплюючи автомобіль в разі будь-яких проблем. Три камери, два радара, три лидара і пристрій, що вимірює положення трактора щодо напівпричепа, були відповідальні за інше. Останнє необхідно для того, щоб вантажівка міг проходити круті повороти.