Інноваційні технології для елеваторного бізнесу -ми маємо, що запропонувати!

Компанія JIT прийняла участь у II Аграрному Форумі "Елеватор 2020", який пройшов 24 січня 2020р. у Міжнародному виставковому конгрес-центрі "Український дім. 

Основною метою заходу було долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку елеваторної галузі представників влади, бізнесу, науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Таким чином, основними питаннями обговорення стали: Розвиток аграрної та зокрема, елеваторної галузі? ЇЇ проблеми та перспективи? Які кроки Уряд та агробізнес повинні зробити для більш досконалого та швидкого впровадження інновацій в аграрний сектор? Що пропонує ринок інноваційних технологій елеваторному бізнесу сьогодні?

Керівник компанії JIT , Вадим Бікулов зазначає, що на сьогодні є багато програмних рішень для елеваторної галузі, але на жаль, вони мають вузьку специфіку та направлені більш на внутрішне використання. 

«Важливо створити єдину комунікаційну систему та з'єднати всіх учасників ринку. Це дозволить уникнути непорозумінь та структурувати як внутрішні логістичні процеси підприємств так і зовнішню взаємодію» - наголошує Вадим Вікторович.