JIT + впроваджують великі гравці зернового ринку

Одна з найбільших проблем аграрного бізнесу - це мала кількість цифрових рішень забезпечення логістичних процесів. Про це заявив заступник директора з логістики компанії «Дельта Вілмар» Валерій Ткачов.

Зараз час, коли більшість процесів переходить в Діджитал за рахунок чого вони оптимізуються і поліпшуються. Логістика - не виняток. Перші компанії, які це зрозуміють отримають значний відрив від своїх конкурентів.

Завдання сервісу JIT + стандартизувати ринок зерновий логістики і задати високу планку якості послуг перевезення зерна автотранспортом.

Логісти зернових компаній, які не мають зручних сучасних електронних майданчиків для пошуку спеціалізованого автотранспорту та його відстеження, змушені вирішувати робочі питання «по-старому», витрачаючи багато часу на малопродуктивні телефонні дзвінки », - каже Валерій Ткачов.

Компанія «Дельта Вілмар» зупинила свій вибір на сервісі JIT +, який допомагає оптимізувати процеси і допомагає компаніям увійти в цифрову еру ефективних логістичних рішень для зернового ринку.

Валерій Ткачов поділився з порталом Центр транспортних стратегій деякими причинами, чому компанія «Дельта Вілмар» вибрала JIT +:

- в режимі реального часу отримати дані по завантаженню авто на лінійному елеваторі;
- відстежувати переміщення авто і точно планувати час прибуття вантажу в пункт призначення;
- по прибуттю в пункт призначення, система «JIT +» здатна згенерувати електронну чергу перед терміналом і привласнити порядковий номер авто;
- розмістити замовлення на перевезення вантажу серед акредитованих у нас компаній-автоперевізників;
- отримати мінімальну вартість транспортування і т.д.

Таким чином, щоб більш ефективно використовувати ресурси компанія «Дельта Вілмар», яка входить в групу транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International зробила свій вибір на користь сучасного цифрового рішення для оптимізації аграрної логістики - JIT +.

Так само ми плануємо розширення функціоналу на все номенклатури вантажів. Надалі будуть підключатися інші види транспорту.