Компанія JIT+ прийняла участь у V Міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології» у місті Одеса.

У центрі уваги учасників конференції були питання, пов'язані з триваючим бумом українського зернового експорту.
Що потрібно робити, щоб, маючи обмежені фінансові можливості, держава більш активно залучало на перспективний ринок інвестиції приватного бізнесу? Які існують вузькі місця в логістиці доставки зерна і як їх розшити? Які інновацій, сучасні технології пропонують виробники цифрових технологій, техніки і обладнання? Це не весь перелік питань, які піднімалися на конференції.

Керівник компанії Вадим Бикулов (Vadim Bikulov) зазначив, що для безперебійного забезпечення експортних обсягів агропродукції потрібно вирішити перш за все проблеми інфраструктури, які пов'язані з незадовільним станом автодоріг, скупченням зерновозів в межах міст та на під'їздах до портів. «Всі ці проблеми потрібно вирішувати в комплексі. Приймати стратегічні рішення щодо комплексного впровадження електронних черг на терміналах. Сьогодні бажаючих впровадити електронну чергу та інші цифрові сервіси контролю та обліку зерна при його транспортуванні навіть більше ніж ми очікували. Портові оператори активно модернізуються, деякі принципово не приймають перевантажений транспорт та підвищують свою ефективність через «цифрові рішення», — зазначив він.