Міністерство інфраструктури України до кінця 2019 р намір представити оновлені Укравтодор та Укртрансбезпека.

Також планується запустити в пілотному режимі електронні товарно-транспортні накладні (е-ТТН), а також сервіси "Електронний кабінет перевізника" і "Єдиний морське вікно".

"Наша мета - перезавантажити надзвичайно важливі організації" Укравтодор "і" Укртрансбезопасность ". На жаль, їх система координат абсолютно зламана, і ми маємо намір це змінити. До кінця року ми презентуємо, як будуть працювати ці дві організації, які функції ми у них заберемо ", - сказав Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час презентації планів Мінінфраструктури на найближчі п'ять років в Харкові у вівторок.

За його словами, Мінінфраструктури має намір максимально залучати до процесу співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (МФО) місцеві органи влади.

"Потрібно перестати їх (МФО) боятися ... Ми окремо будемо говорити з усіма керівниками облдержадміністрацій, розповідати, які інструменти ми можемо спільно робити, щоб разом будувати дороги", - додав він.

Як повідомлялося раніше, Мінінфраструктури в 2020 році має намір відновити сім доріг в Донецькій, Луганській і Запорізькій областях.